fbpx

O gaučové povalečce

Přijela jsem z práce zase na autopilota. Plácnu sebou na gauč, doslova se tam povalím a s povděkem přijímám uvařenou kávu od manžela. Máme spolu vytvořený už pár let takový rituál, vždycky když přijdeme odpoledne z práce a máme chvíli, dáváme si společně gaučové lehárko s kávičkou. Vyplácneme se na gauč a užíváme si chvilku klidu, kdy můžeme být jen spolu tady a teď.

Gauč je naše království. A já jsem gaučová královna!“

Před lety byl gauč také jediné místo, kde jsem trávila volný čas mezi studiem a večerním posezením v hospodě. Gauči jsem věrná zůstala, ale hospodu jsem vyměnila za jógu, knížky a běhání.

Nejenže jsem začala běhat sama pro radost, ale zaběhla jsem si pro sebe také několik běžeckých závodů. Tím prvním jsem si splnila jeden z mých snů. Taky jsem tím zjistila, že je pro mě pohyb, v pro mě přijatelné nenucené formě, jednoznačně forma psychoterapie.

Rozhodla jsem se o téhle cestě – Cestě gaučové povalečky z gauče do cílové rovinky napsat ebook. Najdete v něm příběh mojí gaučové cesty z tepla pohovky za hranice komfortní zóny. Je to povídání o tom, jak jsem se zvedla z gauče a vyběhla vstříc všem svým bláznivým snům jako absolvovat běžecký závod nebo ujít 300 km pěšky sama jen s batohem.


Tam kde končí naše komfortní zóna, tam se dějí zázraky.“


Kdyby mi před 5 lety někdo řekl, že dvakrát půjdu do Santiaga de Compostela, projdu jeden z nejkrásnějších treků světa na Islandu nebo budu brodit ledovcovou řeku na Kavkazu s krosnou na zádech a holí v ruce, asi bych se na něj z gauču jen usmála a zaklepala si na čelo. Možná bych si pustila další díl seriálu a vesele se povalovala dál .

Za všechno může jóga!

U mě rozhodně! Jóga mě poprvé zvedla z gauče, ale taky mi dodala sebevědomí a díky tomu jsem začala zkoušet různé druhy pohybu. Jedna spolužačka v kurzu to krásně popsala pojmem – Pohybový dobrodruh, a mě se to moc líbí! Stala jsem se z gaučové povalečky pohybovým dobrodruhem!

Svým blogem, příběhemebooky chci motivovat ostatní, že i když někdo jako já – královna gauče, mohla vykročit ze své ulity nazvané komfortní zóna, tak že Vy můžete taky! A věřte, že za její hranicí se vážně dějí zázraky. Co Vám dnes přijde nepředstavitelné, může být za pár let realita. Mám to vyzkoušené!

Pokud Vás zajímá Můj příběh, mrkněte sem >>>V

Jsem jógová lektorka, životní optimistka, tak trochu rebelka a tvůrkyně přístupu Jóga pravdivosti. Učím lidi, že jóga je pro všechny - bez ohledu na konfekční velikost, pohlaví, věk nebo způsob stravování! Více o mě si můžete přečíst tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Objevte TIPY PRO VAŠE ZAČÁTKY S JÓGOU!

  Začínáte s jógou a nevíte si rady? Nevíte co si vzít na první lekci? Zajímá Vás jestli jógou zhubnete? Objevte PŘÍRUČKU ZAČÍNAJÍCÍHO JOGÍNA, ve které se dozvíte 12 nejčastějších odpovědí a rad na otázky, které jógové nováčci na začátku mívají.

 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • This error message is only visible to WordPress admins

  Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

  There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

  Error: No posts found.

  Make sure this account has posts available on instagram.com.

  Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

  Please visit this page to troubleshoot.